Yhteystiedot pääkuva

TERVETULOA ESS AUTOTALOON

Latvalantie 5, 60510 Seinäjoki (Hyllykallio)

Automyynti
MA-PE 09.00-18.00
LA 10.00-15.00

010 764 9000
Huolto
MA-PE 08.00-17.00
LA 10.00-14.00

010 764 9040
Varaosat
MA-PE 08.00-17.00
LA 10.00-14.00

010 764 9020
ESS Katsastus
MA-PE 09.00-17.00

010 764 9100

Puhelun hinta 0,0835 €/puhelu + 0,1209 €/min. Reklamaatiot ja laskutustiedustelut puh. 010 764 6250 (0,88 €/min)**
ma-pe 8-16. ** Viestintävirasto vahvistaa hinnan vuosittain.

Automyynti

Harri Huhtala

Harri Huhtala
Automyyjä

0107649003
0503064343
harri.huhtala@sok.fi

Jani Kekola

Jani Kekola
Automyyjä

0107649001
0503064341
jani.kekola@sok.fi

Pauli Puska

Pauli Puska
Automyyjä

0107649002
0503064342
pauli.puska@sok.fi

Juha Yliselä

Juha Yliselä
Automyyjä

0107649004
0503064340
juha.ylisela@sok.fi

Heikki Latvala

Heikki Latvala
Myyntipäällikkö


0504065671
heikki.latvala@sok.fi

Marjut Lamminmäki

Marjut Lamminmäki
Autosihteeri



marjut.lamminmaki@sok.fi

Huolto

Jukka Nummi

Jukka Nummi
Töiden vastaanotto

0107649012

jukka.nummi@sok.fi

Mika Vuorela

Mika Vuorela
Töiden vastaanotto

0107649011

mika.vuorela@sok.fi

Vesa Nummijärvi

Vesa Nummijärvi
Varaosat

0107649021

vesa.nummijarvi@sok.fi

Ari Harju

Ari Harju
Jälkimarkkinointipäällikkö

0107649044

ari.harju@sok.fi

Varaosat

ESS Katsastus

Myy autosi meille

Etsimme jatkuvasti uudehkoja ja vähän ajettuja vaihtoautoja.

Ostamme autosi ja tarvittaessa lunastamme myös auton loppuvelan.

Auton tiedot

Rekisterinumero
-
Merkki
Malli
Mittarilukema

Yhteystiedot

Nimi
Puhelinnumero
Sähköposti
Täytäthän puuttuvat kentät.
Lomakkeen lähettäminen ei onnistunut.